NAS TIMBER CONSTRUCTION - Yapısal Ahşap

NAS TIMBER CONSTRUCTION
YAPISAL AHŞAP

Fabrikalarımızda kulllandığımız mamülün %30 luk kısmını tomruktan karşılamaktayız. Bu ürünlerin bir bölümünü Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden ihale yolu ile satın alıp bir bölümünü de özellikle Rusyadan ithal ederek kendi tomruk biçme ünitelerimizde biçmekteyiz. Tomruktan biçilen taslak haline gelmiş latalar, kurutma fırınlarımızda kullanılacağı yerlere göre farklı nem oranında kurutulmaktadır

Ürünü İncele
NAS THERMOWOOD - Isıl İşlem Görmüş Ahşap

NAS THERMOWOOD
ISIL İŞLEM GÖRMÜŞ AHŞAP

Thermowood, Kimyasal kullanmadan yüksek ısı (180-220 C) ve buhar ile işleme tabi tutularak elde edilen bir üründür. Ahşap üzerinde yapılan bu işlem üç fazda incelenebilir:.
Birinci faz kurutma işlemini kapsar:
Bu fazda ahşap ısı ve buhar ile işlenir. Isı hızlı bir şekilde 100 C ye çıkarılır ve bu süreç boyunca ahşabın içindeki nemin neredeyse tamamı atılır.
İkinci faz ise ısıl işlem fazıdır:
Bu fazda ısı 180-215 derece arasına yükseltilir. Ahşap son kullanım amacına göre yaklaşık 2-3 saat boyunca bu fazda yüksek ısıya maruz bırakılır. Bu süreçte kalan nemin tümü ahşabın içinden atılır.
Üçüncü faz ise soğutma ve nem oranını ayarlama fazıdır:
Bu fazda su püskürtme sistemleri kullanılarak soğutma işlemi gerçekleştirilir. Isı 80-90 C ye ulaştığında nem oranı ayarlama süreci başlar ve ahşabın nem oranı %4-7 olacak şekilde ayarlanır.

Ürünü İncele
NASHOUSE - Ahşap Ev

NASHOUSE
AHŞAP EV

İklim değişikliğinin ve küresel ısınmanın çokça tartışıldığı günümüzde yapı ve yapı malzemelerinin önde gelenlerinden olan ahşap, insanlık tarihinden bu yana hep doğa ve insan arasından önemli bir rol oynamış ve çağımızda önemli projelerde en güzel malzeme olarak yer almıştır.
Bu amaçla NASREDDIN GROUP olarak ahşap ev konseptinde teknolojinin sunduğu son sistem makinalarla üretimimizi gerçekleştiriyoruz. 15 gün gibi kısa bir sürede kendi proje tasarımlarımız içerisinden seçilen modellerimizi teslim edebilecek kapasiteye sahibiz. Kültürümüzden ve tarihimizden edindiğimiz tecrübe, teknolojinin sunduğu kalite ve hız ile artık özlemini çektiğimiz evler size bir telefon kadar yakın. NASREDDİN GROUP, teknolojisini ve beyin gücünü bu noktaya odaklamıştır. Gelişmiş makine parkıyla 3 ana ev grubu üreten NASREDDİN GROUP, bugün Avrupa Kalitesi ile yarışı durumdadır.

Ürünü İncele
NASPAN - Masif Panel

NASPAN
MASİF PANEL

Naspan Türkiye’de ki en gelişmiş panel teknolojisi ile sert ve yumusak ağaçlardan masif panel üretmektedir. Naspan, teknolojisindeki yenilikler kadar masif panellerdeki iyilestirmeler ile de Türkiye’nin ağaç sektöründe en hızlı büyüyen grubunun markası olarak doğmustur.

Sert ağaçlar (kayın, meşe, kestane, ceviz ) ve yumuşak ağaçlar (sarıçam, ladin) dan masif panel üretim tekniğine uygun olarak üretilen paneller TSE standartlarında sınıflanır ve kullanıma sunulur.

Ürünü İncele
NASPEN - Ahşap Pencere

NASPEN
AHŞAP PENCERE

Üstün teknolojideki blgisayar kontrollü makineleriizde Alman normlarında (IV68) gerektiğinde kişiye özel çözümler sunularak her çeşit ağaçtan üretim yapılmaktadır. İmalatımızda kullandığımız tüm ithal kereste, bilgisayar kontrollü kurutma fırınımızda kullanılacağı yerin durumuna göre kurutmaya tabi tutulmaktadır. Finger joint ve lamine işlemleri yapıldıktan sonra üstün teknolojideki bilgisayar kontrollü makinelerde üretilmektedir. Dış hava koşullarına karşı ahşabı koruyan su bazlı boyalarla boyandıktan ve cilalandıktan sonra epdm fitilleri, alüminyum yağmurlukları ve aksesuarları bağlanıp montaja hazır hale getirilmektedir.

Ürünü İncele
NASREED - Hasır Dekorasyon

NASREED
HASIR DEKORASYON

Başta göller yöresi olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde olgunlaşmış ürünler göl ve sazlılardan kesilerek istif alanlarında toplanıp sınıf ve cinslerine göre ayrılır. Kamışlar Kullanılacağı yere göre içindeki işe yaramaz fasal bölümler çıkarılarak örgüye uygun ve ihracata uygun olarak paket yapılıp sevk edilir. Olgunlaşmış papürler yine sınıflandırılarak 1. kalitesi hasır örgüde, orta kalite olanı çatı ve şemsiyelerde, 3- sınıf olanlar ise yastık içlerinde kullanılır.

Ürünü İncele

Online İş Başvuru Formu

Sektörde sürekli büyüyen ve gelişen firmamız için;

Takım çalışmasına yatkın,genç ve dinamik ,esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek çalışma arkadaşlarına sürekli ihtiyaç duyulmaktadır.

Kimlik Bilgileri

Ad Soyad *
Doğum Yeri ve Tarihi *
Cinsiyet
Kan Grubu
Fotoğrafınız *
Adres
Telefon *
SSK No / Emekliler İçin Tahsis No
Vergi No / Vatandaşlık No
Askerlik Durumu

Ailevi Durum

Medeni Durumunuz
Varsa Çocuk Sayısı

Öğrenim Bilgileri

Okulu Okul Adı-Yeri Bölüm Devam Yılı Mezuniyet Derecesi
İlköğretim
Ortaöğretim Genel
Mesleki
Meslek Yüksek Okulu
Lisans (Fakülte)
Yüksek Lisans
Doktora
Varsa Devam Eden Diğer Eğitiminiz

Yabancı Dil Bilgileri

Dil Orta İyi Çok İyi Öğrendiğiniz Yer

Bilgisayar Bilgisi

Az Orta İyi Çok İyi

Teknik Bilgiler

Kullandığınız Teknik Cihazlar

İş Tecrübesi Bilgileri (En son işyerinden başlayarak geriye doğru yazınız)

İşyeri Ünvanı ve Tel. Numarası Göreviniz Ücretiniz Ayrılış Sebebi ve Tarihi İşe Başlama
Halen çalışıyorsanız ayrılmak istemenizin sebebi

Katıldığınız Eğitimler / Kurslar

Eğitimi veren Kuruluşun Adı Eğitimin Konusu Hangi Tarihler Arasında Süre ( Saat olarak)

Özel Bilgiler

Sürücü Belgeniz Var Mı?
Sağlık Sorununuz Var Mı?
Seyahat Sorununuz Var Mı?
Mecburi Hizmet Borcunuz Var Mı?
Adli Sicilde Kaydınız Var Mı?
Sigara İçiyor Musunuz?

Referanslar

Adı Soyadı Kurumu / Görevi Telefon Numaraları

Diğer Bilgiler

Üyesi Olduğunuz Dernek Ya Da Kuruluşlar?

Görev ve Ücret Talepleri

Şirketimizden ne tür bir görev talep ediyorsunuz?
En son kurumdan aldığınız Net ücret
Talep ettiğiniz Net ücret
Ne zaman çalışmaya başlayabilirsiniz ?
Gerektiğinde ikamet değişikliği yapabilir misiniz ?
Gerektiğinde fazla mesai yapmayı ve vardiyalı çalışmayı kabul edebilir misiniz ?

** İşbu iş isteme formundaki sorulara verdiğim cevapların tam ve doğru olduğunu, zaman içerisinde değişecek olan bilgilerimi en geç 10 (on) gün içerisinde yazılı olarak bildireceğimi ve hakikat dışı veya eksik bir beyanımla işe alınmış bulunduğumun anlaşılması halinde her hangi bir ihbar ve tazminata gerek olmaksızın işime son verileceğini ve bundan dolayı herhangi bir takip, talep ve iddiada bulunmayacağımı ve eksik veya hakikat dışında beyanımla işe alınmamdan dolayı şirketin uğrayabileceği her türlü zarar ve ziyanı tazmin edeceğimi kabul ve beyan ederim.

İLETİŞİM

Nasreddin Group